Baby's Zone - producent pościeli dziecięcej, materace dla dzieci

Wyszukaj:

Sklep
Kontakt
Baby's Zone
Liściasta 17, 91-357 Łódź
tel. kom. 504 24 84 24 , 506 170 561
telefon: 42 6 174 174
 
produkty

O  M A T E R A C A C H

Drodzy Rodzice, gdy na świat przychodzi Wasze dziecko, zaczyna się okres szczególnej troski. Oprócz tego, że dbamy o podstawowe potrzeby malucha, to rodzice coraz częściej i z coraz większą świadomością zwracają uwagę na otoczenie w którym ich pociecha spędza większość czasu. Maluszek większość doby spędza w łóżeczku (noworodek śpi ok. 20-tu godzin na dobę). Sen jest potrzebny dziecku do prawidłowego rozwoju, dzięki niemu odpoczywa ono od nadmiaru wrażeń w ciągu dnia, jest to naturalny filtr chroniący przed nadmiarem informacji, których jego mózg nie jest w stanie całkowicie przyswoić i zinterpretować. Kiedy dziecko śpi jego umysł odpoczywa, a ciało rośnie. Aby zapewnić dziecku spokojny i zdrowy sen, nieprzerwany nagłymi pobudkami, musimy stworzyć mu optymalne warunki do wypoczynku. Na dobrą jakość snu składa się wiele czynników, jednym z najważniejszych jest dobrze dobrany materac wykonany z najwyższej jakości surowców. Wystarcza on zazwyczaj, aż do wyrośnięcia dziecka z łóżeczka, czyli na około 3 lata. Takie materace proponuje Państwu marka BABY'S ZONE.

W cenę materacy wliczony jest pokrowiec wybrany przez Klienta
oraz w materacach Vivo i Modio - klin podnoszący główkę dziecka.


Materace dostępne są w rozmiarach: 120 cm x 60 cm, 140 cm x 70 cm

 

O  P O Ś C I E L I

Pościele marki BABY'S ZONE produkowane są z wysokogatunkowej, 100% bawełny, dzięki czemu maluszek budzi się i zasypia w zdrowym otoczeniu. Nasze produkty charakteryzują się ciekawym wzornictwem i bogatą kolorystyką. Miękkie, kolorowe aplikacje zdobiące pościel oprócz walorów plastycznych pełnią także funkcję edukacyjną, pozwalając dziecku odkrywać otaczający je świat. Przestrzenne hafty wykonane przy użyciu zróżnicowanych strukturalnie tkanin wpływają pozytywnie na rozwój dziecka - pobudzając jego ciekawość świata. Do wszystkich kolekcji pościeli oferowany jest także becik-rożek oraz baldachim. Pościel dostępna jest w komplecie z ochraniaczem lub jako pojedynczy komplet: poszwa i poszewka w rozmiarach:

poszwa: 135 cm x 100 cm,  poszewka: 60 cm x 40 cm
ochraniacz: pasujący do łóżeczka w rozmiarze 120 cm x 60 cm

skład:100% wysokogatunkowa bawełna, nie przekraczać temperatury prania 400C


 

O  K O Ł D E R K A C H

W trosce o spokojny i zdrowy sen dziecka, kołdry i poduszki OTONIO wykonane są z najwyższej jakości tkanin pokryciowych do produkcji których wykorzystuje się również surowce naturalne. Wypełnienia wykonane są z wysokopuszystych włókien poliestrowych. Struktura użytych włókien pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, co zapobiega przegrzaniu organizmu dziecka. Kołdry i poduszki OTONIO zachowują przez długi czas swoje walory użytkowe i estetyczne, nie powodują alergii.

Do wyboru proponujemy 4 linie kołderek:   OTONIO    BAMBOO   AEGIS ACTIVE HYGIENE   OTONIO LETNIA

 

 

 
Copyright © 2009 Baby's Zone.
 
Projekt graficzny strony: www.awo-art.pl Zbudowane na Systemie e-Handlu firmy KROPA Technologie Informatyczne.

babys-zone.com - pościel dziecięca, materace dla dzieci, materac dla noworodka, producent materacy dla dzieci, materace do łóżeczka, producent pościeli dziecięcej, zdrowa pościel dla dziecka i beciki dla niemowląt